ReklamaA1 - baner

Pozytywnie zakręcone „Eko – działanie”

Warsztaty, wykłady i wystawy14 października 2020, 22:54   red. - inf. prasowa18 odsłon
Pozytywnie zakręcone „Eko – działanie”

Najbliższy termin

22.10 Czwartek 17:00

Biblioteka Miejska będzie gościć znaną ze swojego zaangażowania w sprawy ekologii piosenkarkę Reni Jusis. Artystka aktywnie wspiera działania na rzecz ochrony przyrody. Jest ambasadorką  akcji  „Strefa Karmienia Piersią” i Niezależnej Inicjatywy Rodziców i Położnych „Dobrze urodzeni”, założycielką portalu dla rodziców Ekomama.pl, współautorką książki „Poradnik dla zielonych rodziców”, w której znajdziemy setki pomysłów na to, jak wychowywać następne pokolenia w szacunku do świata, w którym żyjemy.

Spotkanie odbędzie się 22 października br. (czwartek) o godz. 17:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym przy ul. J. Kilińskiego 16.

Działanie organizowane w ramach  projektu „Przebudzeni do działania” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnicy spotkania są zobowiązani zachować środki bezpieczeństwa w postaci maseczki ochronnej i dezynfekcji rąk przy wejściu do Biblioteki. Konieczne jest również wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz poddanie się mierzeniu temperatury. Formularz oświadczenia o stanie zdrowia można pobrać ze strony internetowej Biblioteki.

Wejściówki na wydarzenie oraz formularz oświadczenia o stanie zdrowia można odbierać od 12 października w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. J. Kilińskiego 16) w godzinach otwarcia.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner