ReklamaA1

„Listopadowe dziewczyny” - premierowe spotkanie z nową książką Joanny Krystyny Radosz

Informacje lokalneWydarzenia i imprezy27 listopada 2022, 8:00   red. - inf. prasowa459 odsłon
„Listopadowe dziewczyny” - premierowe spotkanie z nową książką Joanny Krystyny Radosz
 fot. MOK Gniezno

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Krystyną Radosz, już w niedzielę, 27 listopada, o godz. 17.00 w Starym Ratuszu, podczas którego autorka opowie o swojej najnowszej powieści „Listopadowe dziewczyny”.

Autorka opowie oczywiście o najświeższej powieści, której premiera zaplanowana jest na grudzień, ale także swoich wcześniejszych publikacjach, zainteresowaniach i inspiracjach. Podczas spotkania będzie można zakupić wydane książki, a także uzyskać unikatowy rabat na najnowszą powieść - „Listopadowe dziewczyny”.

Wstęp jest darmowy, na spotkanie obowiązują jednak wejściówki do odbioru już dziś, w portierni Starego Ratusza.

Joanna Krystyna Radosz - ur. 1992. W metryce ma Wrocław, w sercu Toruń, obecnie mieszka we Wrześni. Absolwentka filologii rosyjskiej na UMK i UAM. Doktorantka w Instytucie Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej UAM w Poznaniu, adeptka literaturoznawstwa z ciągotami w stronę badania literatury popularnej i dziecięcej. Naukowo zajmuje się kryminałami i fantastyką, a w wolnych chwilach pisze wszystko, włącznie z kryminałami i fantastyką. Jako pisarka książkowo debiutowała w 2016 roku zbiorem „Czarna Książka. Antologia opowiadań żużlowych”, jako tłumaczka rok później przekładem książki Iwana Kowtuna i Dmitrija Żukowa o 29. Dywizji Grenadierów SS. Z wieloma wydawnictwami współpracowała też jako recenzent wewnętrzny, korektor czy redaktor merytoryczny.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 182

 • 99
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 4
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 79
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3