ReklamaA1ReklamaA1-2

Kiermasz Książki Używanej w Gnieźnie

KsiążkiInformacje z powiatu gnieźnieńskiegoPromocje książek11 maja 2022, 15:45   red. - inf. prasowa415 odsłon
Kiermasz Książki Używanej w Gnieźnie
 fot. gniezno.eu

Najbliższy termin

22.05 Niedziela 10:00

Kochasz książki? Lubisz buszować na wyprzedażach wyłapując co ciekawsze tytuły? A może wolisz używane książkowe starocie, które można nabyć za grosze? Jeżeli tak, to zapraszamy już w niedzielę, 22 maja od 10.00 do 18.00 na gnieźnieński Deptak i ul. Rzeźnicką na Kiermasz Książki Używanej.

Jeżeli natomiast jesteś osobą prywatną, instytucją lub stowarzyszeniem możesz wystawić się na Kiermaszu ze swoimi używanymi książkami! Szczegóły w regulaminie poniżej! Pytania można nadsyłać na adres wiktor.kolinski@gniezno.eu lub szymon.drzewiecki@gniezno.eu

Ponadto, w ramach wydarzenia organizowane będą warsztaty dla dzieci prowadzone przez pracowników gnieźnieńskiej biblioteki oraz MOK. Prowadzona będzie także charytatywna zbiórka środków na leczenie Justyny Bieleckiej i Barka Labrenza. O szczegółach programu informować będziemy na wydarzeniu.

Organizatorami Kiermaszu są: Miasto Gniezno, Miejski Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna.

Regulamin Kiermaszu Książki Używanej

1. Organizatorami Kiermaszu Książki Używanej (dalej jako: „Kiermasz”) są: Miasto Gniezno, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie oraz Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna.
2. Kiermasz odbędzie się 22 maja, między godziną 10.00 a 18.00.
3. Miejscem Kiermaszu są:
- w zakresie stoisk z książkami używanymi: ul. Rzeźnicka i ul. Chrobrego w Gnieźnie
- w zakresie warsztatów towarzyszących Kiermaszowi: Dziedziniec Starego Ratusza w Gnieźnie przy ul. Chrobrego 41.
4. Wystawcami na Kiermaszu mogą być osoby fizyczne, osoby prawne, instytucje, stowarzyszenia i fundacje, zastrzeżeniem że produktem oferowanym do sprzedaży, darowizny lub zamiany mogą być wyłącznie książki. Niedopuszczalna jest ekspozycja lub sprzedaż innych towarów.
5. Organizatorzy Kiermaszu zapewniają bezpłatne miejsca (do ich wyczerpania) na ul. Rzeźnickiej i ul. Chrobrego dla wystawców, którzy chcieliby sprzedać / oddać / wymienić książki. Wystawcy mogą zajmować miejsca wystawiennicze dowolnie, przy czym w wypadku sporu zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom Organizatorów.
6. Wystawca może prezentować swoją ofertę tylko na stołach / stoiskach. Zabroniona jest prezentacja książek leżących na ziemi.
7. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie książki będące własnością wystawców, nowe lub używane, w ilościach detalicznych.
8. Ilość stołów dla wystawców jest ograniczona. Organizator zezwala wystawcom na ustawienie własnych stolików/stoisk w wypadku braku miejsca do ekspozycji na stołach zapewnionych przez Organizatora.
9. Wystawcy po zakończonym Kiermaszu zobowiązani są do uprzątnięcia swoich miejsc wystawowych oraz najbliższego otoczenia.
10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść książek wystawionych na stołach, oraz ich ewentualne wady fizyczne i prawne jak również nie prowadzą kontroli zawartych transakcji.
11. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 61 426 04 35 lub 61 426 04 34 lub pod mailem: wiktor.kolinski@gniezno.eu oraz szymon.drzewiecki@gniezno.eu
12. Regulamin podlega publikacji w dniu Kiermaszu w miejscu powszechnie dostępnym, a udział wystawcy w Kiermaszu jest równoznaczny z akceptacją przez niego niniejszego Regulaminu.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania, skrócenia lub zmiany terminu Kiermaszu bez podawania przyczyn.
14. Ostateczna interpretacja niniejszego Regulaminu należy do Organizatorów.
15. Każdy wystawca, niezależnie od postanowień niniejszego Regulaminu, zobowiązany jest do przestrzegania przepisów prawa powszechnie obowiązującego.
16. W wypadku naruszenia przepisów prawa lub postanowień niniejszego Regulaminu, Organizatorzy mogą postanowić o usunięciu wystawcy z Kiermaszu.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 156

 • 96
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 15
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 45
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4