Aktor Lech Dyblik z koncertem ballad w pałacu w Zakrzewie!

Aktor Lech Dyblik z koncertem ballad w pałacu w Zakrzewie!
Lech Dyblik wystąpi w pałacu w Zakrzewie -  fot. archiwum prywatne aktora

Najbliższy termin

08.10 Sobota 16:00

Jak już informowaliśmy, jesienią tego roku w naszym regionie pojawi się nowy festiwal artystyczny! Jego miejscem będzie jedna z najpiękniejszych rezydencji w Polsce – XIX-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Zakrzewie (gmina Kłecko) niedaleko Gniezna! Festiwal będzie miał trzy wymiary: koncerty, wystawy i spotkania autorskie. Zakrzewo Palace Festival zostanie zainaugurowany koncertem ballad w wykonaniu znanego aktora filmowego i teatralnego, pieśniarza Lecha Dyblika! Koncert odbędzie się w sobotę, 8 października o godz. 16.00.

Zakrzewo Palace Festival będzie miał trzy wymiary: koncerty, wystawy i spotkania autorskie. Festiwal potrwa dwa miesiące i będzie corocznym wydarzeniem z udziałem znanych aktorów, pisarzy, malarzy, fotografików, piosenkarzy, podróżników, odkrywców, filmowców i szeroko pojętych twórców kultury.

Zakrzewo Palace Festival zostanie zainaugurowany w sobotę, 8 października o godz. 16.00. Wówczas odbędzie się koncert ballad aktora teatralnego, filmowego i pieśniarza Lecha Dyblika, okraszony opowieściami z życia artysty.

L. Dyblik – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pieśniarz. W 1981 r. ukończył studia na PWST w Krakowie, uzyskując dyplom w 1983 r. W latach 1981–1987 był zatrudniony w Teatrze Narodowym w Warszawie. Występował w takich filmach jak: „Psy 2. Ostatnia krew”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Cwał”, „Ogniem i mieczem”, „Świat według Kiepskich”, „Pan Tadeusz”, „Ojciec Mateusz”, „Na Wspólnej”, i wielu innych).
W 2011 roku wydał płytę pt. „Bandycka dusza”, zaś w 2012 „Dwa brzegi”. Pod koniec 2014 roku wystąpił w teledysku do piosenki Sławomira Zapały „Megiera” zaś dwa lata później w teledysku Arka Zawilińskiego do utworu PKS Song.

Po koncercie będzie możliwość porozmawiania z L. Dyblikiem o jego pracy, pasjach i planach aktorskich.

Bilet na koncert w przedsprzedaży w cenie 90 zł można nabyć tutaj.

Wcześniej tego dnia, w sobotę, 8 października o godz. 12.00 odbędzie się wernisaż wystawy pt.  „Stanisława Walasiewicz 1911−1980. Fotograficzna opowieść najszybszej kobiety świata”. Wystawa została przygotowana przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Ekspozycję będzie można oglądać do 23 października.

WAŻNA INFORMACJA!

Istnieje możliwość noclegu w pałacu w Zakrzewie - po koncercie - z soboty na niedzielę, jak również istnieje możliwość zwiedzania pałacu z przewodnikiem, także po zakończeniu koncertu.
Bliższe informacje pod numerem: 515-980-504

Więcej tutaj:

O wszystkich planowanych wydarzeniach będziemy informowali na bieżąco.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 191

 • 98
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 15
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 78
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3
ReklamaA3