ReklamaA1 - baner

Zaproszenie do udziału w wystawie

AktualnościWydarzenia i imprezy7 kwietnia 2021, 15:30   red. - inf. prasowa405 odsłon
Zaproszenie do udziału w wystawie
 fot. wagrowiec.eu

Muzeum Regionalne w Wągrowcu zaprasza artystów z naszego miasta i powiatu do udziału w X Przeglądzie Twórczości Plastycznej, Fotograficznej oraz Rękodzieła Mieszkańców Powiatu Wągrowieckiego.

W wystawie mogą uczestniczyć mieszkańcy Wągrowca oraz powiatu wągrowieckiego, którzy już prezentowali swoje prace publicznie. Każdy jej uczestnik może dostarczyć od 1 do 3 prac wykonanych w latach 2018 – 2021.

Tematyka prac jest dowolna, jednakże każda praca powinna być:

 • wykonana estetycznie,
 • odpowiednio przygotowana do ekspozycji (obrazy i fotografie powinny być oprawione w ramy, umożliwiające ich zawieszenie),
 • opatrzona w notkę zawierającą następujące dane:

– autor
– tytuł pracy
– technika
– rok wykonania
– cena (jeżeli autor wyrazi zgodę na ewentualną sprzedaż).

Termin składania prac do Muzeum Regionalnego w Wągrowcu upływa 9 maja 2021 roku (niedziela do godziny 16.00). Przy składaniu prac każdy uczestnik wystawy jest zobowiązany wypełnić kartę zgłoszenia udziału w wystawie, opracowaną przez Muzeum Regionalne w Wągrowcu. Kartę można pobrać ze strony internetowej wwww.opatowka.pl lub uzyskać w Muzeum Regionalnym w Wągrowcu przy ul. Opackiej 15. Organizator ma prawo nie wyrazić zgody na prezentację prac nieodpowiadających warunkom uczestnictwa.

Otwarcie wystawy będzie zależne od sytuacji w kraju i obostrzeń sanitarnych w związku z panującą pandemią. Zgodnie z obowiązującymi obecnie wytycznymi sanepidu otwarcie wystawy jest możliwe bez udziału publiczności. W związku z tym wydarzenie będzie udostępnione na stronie internetowej Muzeum Regionalnego w Wągrowcu od 8 czerwca 2021 roku. Wystawę będzie można zwiedzać indywidualnie od 8 czerwca (niedziela) do 29 sierpnia (niedziela) 2021 r.

Wszystkich informacji dotyczących udziału w wystawie udziela Muzeum Regionalne w Wągrowcu. Tel. 67 2685911; e-mail: muzeum@opatowka.pl .Wszelkie zmiany dotyczące organizacji wydarzenia będą udostępnione na stronie internetowej Muzeum Regionalnego w Wągrowcu.


(źródło: wagrowiec.eu)Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 127

 • 66
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 26
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 31
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 4
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 baner
ReklamaA2 - baner