ReklamaA1 - banerReklamaA1-2 - baner

Dni Inowrocławia na sportowo!

AktualnościWydarzenia i imprezy12 maja 2021, 17:30   red. - inf. prasowa623 odsłon
Dni Inowrocławia na sportowo!
 fot. inowroclaw.pl

Już za niecały miesiąc świętować będziemy Dni Inowrocławia. W ramach obchodów Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował kilka wydarzeń sportowych, które z pewnością przyciągną miłośników aktywności fizycznej.

Sportowe zmagania 5 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 na Kortach Tenisowych przy ul. Przy Stawku 1 zainauguruje Turniej w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Rozgrywki toczyć się będą  w kilku kategoriach wiekowych do 12 lat, od 13 do 16 lat, od 17 do 45 lat oraz powyżej 45 lat. Chętni mogą zgłaszać się do 3 czerwca 2021 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4 w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226, tel. 52 355 53 55, e-mail: marketing@osir.inowroclaw.pl.

Przed nami piłkarskie emocje. Czy Inowrocławianie okażą się tym razem lepsi od radnych i sięgną po zwycięskie laury? Wszystko wyjaśni się na boisku! W samo południe na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 zostanie rozegrany mecz, w którym już po raz dziewiąty zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Mieszkańcy, którzy chcą zmierzyć się z Radnymi mogą zapisywać się do 4 czerwca 2021 r. w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226, tel. 52 355 53 55, e-mail: marketing@osir.inowroclaw.pl.

Po południu ze stadionu przeniesiemy się do Parku Street Workout przy ul. Bocznej na wyjątkową prelekcję na temat różnic i podobieństw pomiędzy kalisteniką a street workoutem. Zasady i fenomen obu dyscyplin przedstawi zawodnik, trener, aktualny rekordzista Polski Street Workout w kategorii Handstand Push Ups – Miłosz Glaser, który przybędzie na specjalne zaproszenie Przewodniczącego Komisji Sportu i Młodzieży Rady Miejskiej Pana Waldemara Kwiatkowskiego. Na koniec po prezentacji ćwiczeń, chętni pod okiem mistrza będą mogli spróbować swoich sił w challengu handstand push ups lub skorzystać z jego wskazówek treningowych. Gorąco zachęcamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Spotykamy się o godz. 15.00. Trening z masą własnego ciała to widowisko na najwyższym poziomie. Z pewnością dodatkowo zmotywuje osoby, które mają w sobie pasję rozwijania aktywności fizycznej, zainspiruje nowych zapaleńców oraz pokaże, że przekraczanie granic swojego ciała jest jak najbardziej możliwe.


(źródło: inowroclaw.pl)Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 125

 • 102
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 21
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 baner
ReklamaA2 - baner